Sukcesy Wydziału

31.05.2022

Dziekan Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki prof. dr hab. inż. Sławomir Kurpaska, przyjęty w poczet Kolegium Dziekanów Wydziałów Mechanicznych Polskich Uczelni Technicznych, tym samym Wydział będzie miał możliwość współdecydowania o kierunkach rozwoju tego rodzaju jednostek.

Na 41 Konferencji Kolegium Dziekanów Wydziałów Mechanicznych Polskich Uczelni Technicznych związanej z Jubileuszem 70- lecia Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH, na wniosek Dziekana Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki, po przedstawieniu osiągnięć naukowych i profilu badawczego, w głosowaniu Wydział został przyjęty w poczet Kolegium Dziekanów. Kolegium (grupujące Dziekanów wszystkich Polskich Uczelni Technicznych) wypracowywywuje wspólne stanowiska związane z całokształtem funkcjonowania Wydziałów jako jednostek badawczo- dydaktycznych.