Szanowni Państwo,

przypominamy, że w piątek, 27 września 2024 r. już od godziny 17:00 (w zależności od lokalizacji) rozpocznie się 18. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców, w której uczestniczą wszystkie wydziały naszej Uczelni.

Pokazy, eksperymenty, wykłady, warsztaty, gry, zabawy i konkursy odbywać się będą w następujących lokalizacjach:

• Wydział Rolniczo-Ekonomiczny (al. Mickiewicza 21);
  • Wydział Leśny (al. 29 Listopada 46);
  • Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt, Wydział Medycyny Weterynaryjnej, Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji (al. Mickiewicza 24/28);
  • Wydział Biotechnologii i Ogrodnictwa (al. 29 Listopada 54);
  • Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki (ul. Balicka 116 b);
  • Wydział Technologii Żywności (ul. Balicka 122).

Małopolska Noc Naukowców to niepowtarzalna okazja do interaktywnego zgłębiania różnych dziedzin nauki i przyrody, oferująca atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Wielkie naukowe eksperymenty, zapierające dech w piersiach pokazy i demonstracje oraz najciekawsze naukowe odkrycia będą prezentowane przez naukowców i pasjonatów nauki z małopolskich uczelni, instytutów naukowych, firm czy instytucji popularyzujących naukę.

Szczegółowy program oraz więcej informacji o wydarzeniu na: https://nocnaukowcow.malopolska.pl/wydarzenia/