Wcisło

30.10.2013

Wcisło

Pracownik Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie dr inż. Grzegorz Wcisło przedstawi na 62 Międzynarodowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik Brussels INNOVA 14-16 listopada 2013 Technologię produkcji biopaliw II generacji etanolowych z surowców rolniczych.

Należy wspomnieć, że jest On laureatem wielu prestiżowych nagród o zasięgu międzynarodowym (Zdjęcie w Ratuszu z Merem Brukseli gdzie za długoletnie i wybitne międzynarodowe osiągnięcia w wynalazczości dr inż. Grzegorz Wcisło otrzymał, Złoty Krzyż Kawalerski Wynalazczości oraz dyplom/tytuł „Monsinior Chevalier”. Wyróżnienie zostało nadane przez belgijski komitet ds. odznaczeń na wniosek Jury Brussels EUREKA Innovation Award).