VI Konferencja Naukowa "Logistyka dziś i jutro"

VI Konferencja Naukowa „Logistyka dziś i jutro”

W dniu 2.06.2023 w Przemyślu odbyła się VI Konferencja Naukowa pt. „Logistyka dziś
i jutro” pod hasłem „Procesy logistyczne w przemyśle”

Współorganizatorem corocznej Konferencji naukowej była: Katedra Inżynierii Produkcji, Logistyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Inżynierii Rolniczej.

Uroczyste otwarcie wydarzenia dokonał JM Rektor dr. Paweł Trefler, prof. PANS, następnie głos zabrał przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji – dr inż. Grzegorz Dzieniszewski, prof. PANS oraz prof. dr hab. Maciej Kuboń – Kierownik Katedry Inżynierii Produkcji, Logistyki i Informatyki Stosowanej.

Pracownicy naszego Wydziału wygłosili następujące referaty:

„IAI, czyli sztuczna inteligencja w zakładach produkcyjnych ”(Karolina Trzyniec)

„Jak kształcić inżynierów przemysłu przyszłości?” (Maciej Kuboń)

„Optymalizacja procesu produkcyjnego z wykorzystaniem Lean Manufacturing” (Maciej Kuboń)

„Analiza transportu międzynarodowego i krajowego w wybranej firmie” (Dariusz Kwaśniewski)

„Porównanie wybranych heurystycznych metod optymalizacji do celów organizacji rozładunku towarów” (Paweł Pysz)

„Logistyka usług dla gospodarstw rolnych na terenie powiatu leżajskiego” (Zbigniew Kowalczyk)

„Ergonomiczna ocena poziomu drgań ogólnych i miejscowych w wybranych pojazdach specjalistycznych” (Paweł Kiełbasa)

„Ergonomiczna ocena obciążenia psychofizycznego kierowcy samochodu osobowego
w czasie jazdy miejskiej” (Anna Miernik)

„Kontrola temperatury w chłodniczym transporcie produktów spożywczych – studium przypadku” (Tomasz Jakubowski)

„Systemy zabezpieczenia ładunków ponadnormatywnych" (Zbigniew Daniel)