szlachetna paczka

24.11.2015

Szlachetna Paczka na WIPiE

Startujemy i rozpoczynamy akcję Szlachetnej Paczki!
W tym roku połączymy siły z Wydziałem Rolniczo-Ekonomicznym, dzięki temu pomagamy aż trzem rodzinom! (I II III)
W dniach 26 listopada od godz. 12:00, 30 listopada od godz. 15:00 oraz 2 grudnia br. od godz. 14:00 z inicjatywy Samorządu Studentów Naszego Wydziału zostanie przeprowadzona wśród pracowników i studentów zbiórka pieniędzy na rzecz akcji "Szlachetna Paczka". Zebrane podczas zbiórki pieniądze przeznaczone zostaną na zakup rzeczy wyszczególnionych w potrzebach wybranych przez Nas trzech rodzin. Ponadto przy wejściu do budynku A (obok portierni) znajduje się karton, w którym można zostawiać artykuły spożywcze, odzież, zabawki, chemię. Zbiórkę prowadzimy do dnia 11 grudnia 2015 roku.
Liczymy na to, ze pokażemy iż na Naszym Wydziale studiują i pracują ludzie o wielkich sercach.
Studenci WRSS WIPiE