sukces knipie we Wrocławiu

02.06.2015

Sukces Koła Naukowego Inżynierii Produkcji i Energetyki na XX Międzynarodowej Konferencji Kół Naukowych we Wrocławiu

W dniach 14 i 15 maja 2015 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbyła się XX Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych i XXXII Sejmik Studenckich Kół Naukowych. Koło Naukowe Inżynierii Produkcji i Energetyki reprezentowali inż. Weronika Broda oraz inż. Janusz Kidoń należący do Sekcji Odnawialnych Źródeł Energii i Gospodarki Odpadami. Na konferencji obecni byli przedstawiciele Studenckiego Ruchu Naukowego z kraju (Szczecin, Lublin, Poznań, Bydgoszcz, Olsztyn, Warszawa, Kielce, Rzeszów) i zagranicy (Słowacja, Czechy, Rumunia, Serbia).
Miło nam poinformować, iż I miejsce w sekcji popularnonaukowej zajął inż. Janusz Kidoń (student II0 ZiIP) za referat pt. „Przestrzenna analiza azbestowych poszyć dachowych w gminie Lipnica Wielka w aspekcie stopnia pilności ich usuwania”. Opiekunami pracy byli: dr inż. Mateusz Malinowski i dr inż. Jakub Sikora.