WIPIE - logo

04.05.2020

Staże studenckie

WIPiE

Uprzejmie informuję, że w dniach od 11.05.2020 - 18.05.2020 roku rozpocznie się rekrutacja na staże krajowe w ramach projektu „Zrównoważony Rozwój Uczelni”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.
W stażach mogą uczestniczyć studenci/tki studiów stacjonarnych VI semestru studiów I stopnia Kierunku „Transport i Logistyka” oraz „Odnawialne Źródła Energii i Gospodarka Odpadami” i III semestru studiów II stopnia kierunek „Zarządzanie i Inżynieria Produkcji”. Formularz rekrutacyjny jak i wszystkie dokumenty dotyczące stażu zostaną umieszczone na stronie WIPiE w zakładce PROJEKTY DYDAKTYCZNE POWER
Koordynator staży Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki: Katarzyna Grądecka-Jakubowska .