rekrutcja zima 2017

17.01.2017

rekrutcja zima 2017

Zapraszamy na studia magisterskie

Rekrutacja uzupełniająca na II stopień studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na kierunki:
Technika Rolnicza i Leśna,
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji,
Odnawialne Źródła Energii i Gospodarka Odpadami.
Rejestracja w systemie ERK do 28.02.2017r. W miarę wolnych miejsc rekrutacja będzie trwać do 28.02.2017r. Informacje szczegółowe na stronach Internetowych: wipie.ur.krakow.pl/Rekrutacja.html oraz rekrutacja.ur.krakow.pl.

Kandydaci starający się o przyjęcie na studia rejestrują się w systemie rekrutacji elektronicznej i&nbspdokonują opłaty na indywidualny numer rachunku bankowego wygenerowany przez system ERK przy zakładaniu konta ERK.

Kandydaci zakwalifikowani na studia składają w ustalonym terminie następujące dokumenty:

• Kopia dyplomu ukończenia studiów (oryginał dyplomu do wglądu),
  • absolwenci innych uczelni - zaświadczenie o średniej ocen ze studiów I stopnia
  • Podpisany wydruk podania ERK,
  • Kopia dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość kandydata na studia w przypadku kandydatów będących cudzoziemcami.
  • 1 aktualna fotografia kandydata, zgodne z wymaganiami obowiązującymi przy wydawaniu dowodów osobistych, wymiary: 45x35 mm,
  • Dowód opłaty za legitymację (patrz: opłaty).
Absolwenci Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, którzy posiadają elektroniczną legitymację studencką (ELS), nie wnoszą opłat za ELS.
Dokumenty kandydat składa u sekretarza wydziałowej komisji rekrutacyjnej.

Uwaga! Od kandydata na studia drugiego stopnia nie wymaga się już kopii świadectwa dojrzałości ani zaświadczenia o wynikach egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów.