Projekt „Nasz stażysta to Twój idealny pracownik” *** EDYCJA 2017

02.02.2017

Projekt „Nasz stażysta to Twój idealny pracownik” EDYCJA 2017

W roku 2016/2017 Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki będzie realizował drugą edycję projektu "Nasz stażysta to Twój idealny pracownik" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.
Staże będą trwały 3 miesiące (120 godzin/miesiąc), a wynagrodzenie dla studenta będzie wynosiło ok. 1600 zł na miesiąc. Staże będą się odbywały w Polsce oraz na Słowacji.
Wsparciem zostaną objęci studenci, którzy w okresie wakacyjnym lipiec - wrzesień 2017 będą po:

• 6 sem. kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji I stopień
  • 6 sem. kierunku Odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami I stopień
  • 3 sem. kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji II stopień
  • 3 sem. kierunku Odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami II stopień
Istnieje możliwość odbycia stażu w uzgodnionej przez Państwa instytucji, firmie, przedsiębiorstwie, gospodarstwie lub instytucjach z którymi Wydział posiada stosowne umowy, kontakty.
W lutym planowane jest pierwsze spotkanie ze starostami poszczególnych roczników w celu przekazania podstawowych informacji, a w kolejnym etapie spotkania z wszystkimi studentami.