office proplus

05.05.2016

Pełny Office ProPlus 365 dla wszystkich

Uprzejmie informuję, że wszyscy studenci i pracownicy Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki otrzymują do użytku prywatnego bezpłatne licencje pakietu Office ProPlus 365. Każda licencja może być zainstalowana na pięciu dowolnych komputerach, tabletach lub telefonach. Pakiet obejmuje programy Word, Excel, Power Point itp. Na rynku detalicznym wartość pozyskanego tak oprogramowania przekracza kwotę pół miliona zł.
Dostępy dla studentów roześlę pocztą służbową do 15 maja, natomiast pracownicy (wyłącznie posiadający konto w domenie ur.krakow.pl) będą zakładani na zgłoszenie indywidualnie. Oprogramowanie należy pobrać i zainstalować przed 30.06.2016. pobrana licencja będzie obowiązywać przez conajmniej rok
Opis pakietu Office ProPlus 386