20.02.2016

ERASMUS + rekrutacja na r.a. 2016/2017

Rekrutacja dla studentów zainteresowanych wyjazdem na studia w ramach programu ERASMUS+ na rok akademicki 2016/2017 (na semestr zimowy i letni) kończy się 11.03.2016 r.
Dokumenty obowiązkowe przy rekrutacji: 1.zgłoszenie do programu (do pobrania ze strony erasmus.ur.krakow.pl), 2.list motywacyjny w jęz. polskim, 3.dokument potwierdzający znajomość języka obcego (właściwego dla zajęć prowadzonych w uczelni przyjmującej) np. zaświadczenie ze Studium Języków Obcych UR, certyfikat językowy 4.wykaz przedmiotów proponowanych do zrealizowania w uczelni przyjmującej
Kryterium uwzględnianym w procesie rekrutacji jest średnia ocen oraz ewentualnie rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem.
Dokumenty proszę składać u Wydziałowego Koordynatora Erasmus+ dr Anny Krakowiak-Bal, pok. 312, pawilon E w dniach poniedziałki i czwartki w godz. 12.30 - 14.30.
Rekrutacja na praktyki w ramach programu ERASMUS+ kończy się 15.06.2016r.
1.zgłoszenie do programu (do pobrania ze strony erasmus.ur.krakow.pl) 2.ewentualnie wskazanie miejsca odbywania praktyki (jeśli nie figuruje na liście instytucji, z którymi UR ma podpisane umowy)
Dokumenty proszę składać u Wydziałowego Koordynatora Erasmus+ dr Anny Krakowiak-Bal, pok. 312, pawilon E.