działalność charytatywna studentów

28.05.2014

Działalność charytatywna studentów.

Studenci WIPiE wychodzą z inicjatywą!

Nie taki student straszny i leniwy jak go malują. Studenci Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki postanowili zdementować krążące po mieście plotki i pomimo nawału obowiązków ważnych i ważniejszych wyjść z inicjatywą i&nbsppomocną dłonią do tych, którzy najbardziej tego potrzebują.
Polska Akcja Humanitarna (PAH) to świetnie wszystkim znana organizacja zrzeszająca ludzi chętnych uczynić świat trochę lepszym . Dzięki pomocy i zaangażowaniu swoich wolontariuszy nie tylko pomaga i wspiera, ale także buduje poczucie odpowiedzialności za świat. W tym roku chcieliśmy zrobić coś dobrego i postanowiliśmy zasilić ich szeregi. 26 lutego odbyło się spotkanie informacyjne z przedstawicielem PAHu, na którym zostały nam przekazane wszystkie potrzebne informacje, a tym samym zrobiliśmy pierwszy krok ku nawiązaniu współpracy. To dopiero początek, ale mamy nadzieję, że już niedługo rozkręcimy machinę pozytywnej energii i ruszymy do działania pełną parą! O wszystkich postępach i inicjatywach będziemy informować Was na bieżąco, a tym samym zachęcamy do przyłączenia się. Pokażmy, że razem można więcej!
Karolina Barcik (Studentka III roku)

pah wipie