WIPIE - logo

bal wipie

Bal WIPiE 2020

WIPiESerdecznie zapraszamy na Bal Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki! ❤️

⭐ W tym roku, tak jak w ubiegłym, będziemy wspólnie bawić się w "Folwarku Zalesie". ⭐ Zapewniamy transport w obie strony. Autobusy zabiorą gości z Kampusu UR pod samą salę. �� Cena to 190 zł/os (alkohol we własnym zakresie). �� Zaliczka wynosi - 100 zł/os i 200 zł/za parę, wpłacana gotówką bądź przelewem do 31.12.2019r. Całość do 19.01.2020r. - 190zł/380zł (osoba/para) Stoły 10-12 osób, początkiem stycznia będzie udostępniony plik z zapisami preferowanych miejsc.

W cenę biletu wchodzi: - Transport na miejsce w obie strony, - Oprawa muzyczna – DJ, - Napoje bezalkoholowe (bez ograniczeń, w tym kawa i herbata!), - Korkowe (każdy przynosi swój alkohol, zostanie on opisany przez barmanów i trzymany w lodówkach), - Lampka szampana na powitanie, - Profesjonalny fotograf, - Fotobudka, - Butelka alkoholu od Samorządu na każdy stolik, - ZAIKS - Rozbudowane MENU: * przystawka * kolacja (zupa + drugie danie) * deser *szwedzki stół dostępny do samego rana (sałatki, sery, wędlina, przekąski itp.) * 2 ciepłe dania o godzinach 01:00 oraz 03:00 * tort podawany ok. godz. 22:45 * patery z owocami BARDZO PROSIMY O ZGŁASZANIE WSZYSTKICH DIET PODCZAS ZAPISÓW NA BAL. Zapisy na transport autokarem trwają do 20 stycznia 2020 roku.