Maj 2022
Udostępnij:

Dzień Mechanizatora


Dzień Mechanizatora i Absolwenta 2022 - 03-04 czerwiec 2022!!!

Samorząd Studentów WIPIE URK zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na Dzień Mechanizatora i Absolwenta 2022 organizowany na Wydziale Inżynierii Produkcji i Energetyki.

Dzień Mechanizatora jest największą imprezą organizowaną przez Samorząd WIPIE URK. Wszyscy studenci wraz z prowadzącymi bawią się do rana przy tańcach na hali maszyn, oraz podczas konkurencji, w których biorą udział. Oczywiście zajadając przy tym karczek bądź kiełbaskę z grilla, popijając pysznym piwkiem i soczkami DJ na przyczepie na pewno zapewni Wam wspaniałą zabawę.

Jak co roku chcielibyśmy Was zachęcić do uczestnictwa w różnych konkurencjach. Podczas tegorocznego Dnia Mechanizatora i Absolwenta odbędą się następujące konkurencje:

Warto brać udział w konkurencjach, nie tylko ze względu na super zabawę ale również nagrody takie jak m.in. puchary, medale, pakiety gadżetów czy karnety grillowe. Wszystkie regulaminy konkurencji znajdziecie tutaj https://drive.google.com/.../1tARRzRd...

Szczegółowe informacje:

  • Bieg Dziekana to konkurencja sportowa reaktywowana w 2019 roku na Naszym Wydziale. Uczestnicy biegu będą musieli przebiec trasę wokół Wydziału. Trasa będzie wyznaczona dzień przed Dniem Mechanizatora
  • Rzut kostką słomy to Nasza nowa konkurencja, wprowadzona w 2019 roku. Uczestnik będzie miał za zadanie nabić kostkę słomy na widły i wykonać rzut na jak najdłuższą odległość. Wyniki będą mierzone osobno dla kobiet i mężczyzn . Uwaga! Rzut kostką słomy, ma być wykonany samą kostką bez wideł!
  • Turniej Flanek, raczej każdy zna, ale dla jasności – jest to picie piwa na czas w drużynach 5-osobowych. W drużynie muszą być minimum 2 kobiety. Organizatorzy zaopatrzą uczestników w piwo do konkurs

Przez całe dwa dni będzie dużo dobrego jedzenia i znakomita muzyka! Przypominamy również, że nie dysponujemy terminalami . Śledzcie wydarzenie na facebooku - https://www.facebook.com/events/484950330032459. Dzień Absolwenta swoją charakterystyką przypomina Dzień Mechanizatora, dlatego zachęcamy również do przybycia na II dzień zabawy Przypominamy również, że w tym dniu na Naszym wydziale odbędzie się Zlot Starych Ciągników – Jedyny taki zlot w Małopolsce Zlot będzie odbywał się w godzinach od 09:00 do 15:00 Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/552485099640704 . Odbędzie się również Zlot Zabytkowych Samochodów! Wstęp wolny – darmowy Pamiętaj! Przychodząc na Dzień Mechanizatora i Absolwenta, połączony ze Zlotem Starych ciągników 2022 akceptujesz regulamin wydarzenia! W razie dodatkowych pytań prosimy zwracać się o informację do:

Widzimy się 3 i 4 czerwca 2022!

Nie może Was tam zabraknąć Do zobaczenia!

Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki
ul. Balicka 116 B
30-149
Kraków
12 662 46 10
12 662 46 12
wipie[a]urk.edu.pl
ESP:/URKRAKOW/wipie

Adres do korespondencji: 31-120 Kraków, al. Mickiewicza 21
© 2022 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Centrum Informatyki URK